Laipni lūgti
Liepājas Universitātes
Dabas un inženierzinātņu fakultātē!

Jaunumi

Bibliotēkas darba laiks

Lasīt vairāk...
Bibliotēkas darba laiks

Student, piesakies uz 3D spēļu apmācības meistarklasi!

5 Liepājas Universitātes studentiem 100% atlaide 3D spēļu izstrādes apmācībām!Apmācību laikā apgūsi pilnu 3D spēles izstrādes procesu un uztaisīsi savu...
Lasīt vairāk...
Student, piesakies uz 3D spēļu apmācības meistarklasi!

Piesakies Latvijas valsts mežu stipendijai!

Lai veicinātu studējošo izaugsmi un izglītošanos ar meža apsaimniekošanu un saistītām nozarēm, AS “Latvijas valsts meži” (LVM) arī šogad izsludina...
Lasīt vairāk...
Piesakies Latvijas valsts mežu stipendijai!

DIF saņem dāvanu – rūpniecisko kontrolleri WAGO

Šodien, 10.jūnijā, starptautiskā koncerna WAGO līderis Latvijā - uzņēmuma "Instabalt Latvija SIA" reģionālais pārstāvis Guntis Sniķeris pasniedza LiepU DIF dāvanu...
Lasīt vairāk...
DIF saņem dāvanu – rūpniecisko kontrolleri WAGO

Atklāta 4. konference “Inovācijas un kreativitāte”

Esam priecīgi paziņot, ka šodien, 5.jūnijā atklājam jau 4. starptautisko konferenci "Inovācijas un kreativitāte"! Divu dienu konference pulcē akadēmisko aprindu...
Lasīt vairāk...
Atklāta 4. konference “Inovācijas un kreativitāte”
{"slides_column":1,"slides_scroll":1,"dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"3500","speed":300,"lazyload":""}
Lasīt vairāk

Facebook

Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte
Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte4 dienas atpakaļ
11. septembrī Liepājas universitātes Dabas un Inženierzinātņu fakultātē viesojās ciemiņi no Viļņas Gedimina Tehniskās Universitātes - Mehānikas fakultātes dekāna vietnieks Justinas Gargasas ar kolēģi.
Viesi iepazinās ar DIF pasniedzējiem IT un Mehatronikas programmu jomā; tika pārrunātas iespējamās vieslekciju tēmas, kā arī sadarbība projektos.
Neviltotu interesi izraisīja DIF un DITI laboratoriju apmeklējums; tika iezīmēta sadarbība materiālu izstrādes un robotikas jomās.
/U.Žaimis/
Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte
Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte5 dienas atpakaļ
💡 Lieliskas ziņas visiem radošiem un talantīgiem cilvēkiem – aicinām piedalīties video projekciju grafikas konkursā “Sveiciens Liepājai”, kas norisināsies gaismas pastaigas "Izgaismotā Liepāja" ietvaros no 21. līdz 24. oktobrim Liepājā.

Konkursā aicināti piedalīties Latvijas video mākslinieki un grafiķi, kuru veidotie darbi gaismas pastaigas laikā būs apskatāmi uz Liepājas Latviešu biedrības nama fasādes un tiks nodoti pasākuma apmeklētāju vērtējumam.

Video projekciju uzvarētājs, kuru noteiks gaismas pastaigas pasākuma apmeklētāji, saņems stipendiju 1 000 eiro vērtībā un uzaicinājumu realizēt savu video projektu nākamajā gaismas pasākumā.

Video projekciju grafikas konkursa tēma ir "Sveiciens Liepājai ". Video projekcijām jābūt kā iedvesmojošam sveicienam vēju pilsētai tās 395. dzimšanas dienas gadā. Darba tehnikas, krāsu, formāta izvēle ir video mākslinieku ziņā – dalībnieki aicināti zīmēt, filmēt, izmantot “mapping” tehniku.

Dalību konkursā var pieteikt jebkurš Latvijas video mākslinieks vai video grafiķis. Lai piedalītos konkursā, autoram jāpieprasa ēkas fasādes šablons, kurā sagatavot skici un vēlāk video failu. Šablonu iespējams pieprasīt līdz 1. oktobrim, rakstot uz e-pasta adresi: birojs@untitled.lv.

Konkursa pirmajā kārtā dalībniekiem līdz 1. oktobrim plkst. 22.00 jānosūta īss pieteikums dalībai konkursā, norādot nepieciešamo informāciju, ko nosaka konkursa nolikums, un pievienojot darba skici.

Nolikumu skatīt: https://faili.liepaja.lv/Dokumenti/Dokumentu-biblioteka/Nolikumi/Videomapping_nolikums_septembris.pdf
Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte
Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte1 nedēļu atpakaļ
👍👍👍 Ar prieku paziņojam, ka pirmo reizi Liepājā
TestDevLab rīkos bezmaksas IT kursus, kuros ikviens divu nedēļu laikā varēs apgūt programmatūras testēšanas pamatus.
Labākajiem absolventiem uzņēmums piedāvās apmaksātas prakses vietas un iespēju turpināt darbu.
"Šādas apmācības esam veiksmīgi aizvadījuši arī citās pilsētās un tās var palīdzēt uzsākt veiksmīgu IT karjeru!
Kursos varēs apgūt programmatūras testēšanas pamatus, kā arī iepazīties ar tīmekļa risinājumu testēšanu un Java programmēšanu. Apmācību gaitā tiks risināti reālam programmatūras testēšanas darbam pietuvināti uzdevumi un izmantotas jaunākās mūsdienu tehnoloģijas un rīki.

Apmācības norisināsies no 21. septembra līdz 2. oktobrim darba dienās no 9:00 līdz 18:00. Aicinām pieteikties ikvienu, kam ir programmēšanas priekšzināšanas un vēlme apgūt jaunas zināšanas. Nodrošināsim visus apmācībām nepieciešamos materiālus un tehniku", Kristaps Skutelis "TestDevLab" sabiedrisko attiecību vadītājs.
Iepazīsties ar pilno apmācību aprakstu un piesakies 👉 https://school.testdevlab.com/2020/liepaja
--
Jau divus gadus Liepājā veiksmīgi darbojas Latvijas IT uzņēmuma “TestDevLab” filiāle. Šobrīd uzņēmuma Liepājas birojā strādā 15 no 200+ uzņēmuma inženieriem. Uzņēmuma augsti kvalificētie profesionāļi ir labi atzīti globālā līmenī, un aug pieprasījums pēc viņu radītajiem programmatūras testēšanas pakalpojumiem un produktiem. Mūsu testēto programmatūru ik dienu lieto vairāk nekā 1.5 miljards cilvēku visā pasaulē.
Apmeklēt LiepU DIF Facebook lapu

Galerija

Sākumlapas galerijas

Apskatīt galerijas

Partneri

Sazinieties ar mums!

Tālrunis:
+371 634 54046

E-pasts:
dif@liepu.lv

Adrese:
Lielā iela 14,
Liepāja,
LV-3401

Address :