Laipni lūgti
Liepājas Universitātes
Dabas un inženierzinātņu fakultātē!

<b>Laipni lūgti <br> Liepājas Universitātes <br> Dabas un inženierzinātņu fakultātē!</b>

Facebook

Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte
Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte6 dienas atpakaļ
Ir brīvas budžeta vietas studiju programmā “Viedās tehnoloģijas un mehatronika”. Studijas iespējamas pēc duālā studiju principa – daļa studiju laika tiek pavadīta Universitātē, daļa – reāli strādājot nozares uzņēmumā, iepazīstot ražošanu un nākotnes darba vidi, kā arī nopelnot darba algu.

Papildu informācija: https://www.liepu.lv/lv/1267/viedas-tehnologijas

Uldis Žaimis ir bakalaura studiju programmas “Viedās tehnoloģijas un mehatronika” direktors, kurš saka: “Studijas sniegs izpratni gudro ierīču uzbūvi, darbību, izstrādi un remontu. Liels uzsvars programmā ir uz datorvadības risinājumiem, elektroniskajiem slēgumiem un programmēšanu.
Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte
Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte6 dienas atpakaļ
Ir brīvas budžeta vietas bakalaura studiju programmā “Informācijas tehnoloģija”.

Papildu informācija: https://www.liepu.lv/lv/759/informacijas-tehnologija

Elans Zīverts ir informācijas tehnoloģiju speciālists, kurš savas zināšanas licis lietā dažādos amatos, bet vienmēr meklējis to, ko var uzlabot vai pilnveidot: “Mūsdienu sabiedrību mēdz dēvēt par informācijas sabiedrību, un es esmu šīs sabiedrības daļas viens no palīgiem. Esmu ieguvis maģistra grādu informācijas tehnoloģijās. Uzsākot pirmās darba gaitas, secināju, ka nepārtraukti saskatu lietas, kuras var uzlabot, pilnveidot vai varbūt nedarīt vispār. Visnoderīgākās zināšanas, kā to izdarīt, ieguvu Liepājas Universitātē. IT sfērā ir nepārtraukti jāmainās un jāmācās. Visefektīvāk var mācīties, daloties zināšanās ar citiem.”
Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte
Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte1 nedēļu atpakaļ
Ir brīvas budžeta vietas bakalaura studiju programmā “Vides inovāciju tehnoloģijas”. Vides aizsardzība un saglabāšana ir mūsu nākotnes uzdevums, vides inženieris – nākotnes profesija. Mācām, kā efektīvi izmantot resursus un būt konkurētspējīgiem.
Papildu informācija: https://www.liepu.lv/lv/1349/vides-inovaciju-tehnologijas

Sintija Ozoliņa Liepājas Universitātē ir ieguvusi vides inženiera kvalifikāciju, studiju laikā ir darbojusies dažādos projektos, veiksmīgi piedalījusies Starptautiskajā izgudrojumu un inovāciju izstādē “Minox”, vadījusi studentu Ekopadomi.

Sintija saka: “Studiju laikā iegūtā pieredze un zināšanas noder izvēlētajā jomā, paver plašākas iespējas darba tirgū. Iestājoties universitātē, protams, bija sākuma neziņa, jo vienmēr jau rodas šaubas par savām izvēlēm, bet studiju procesa laikā šaubas izgaisa un iegūtās zināšanas, pieredze rada gandarījumu. Pēc studijām arī nekas nebeidzas, un izvēlos turpināt apgūt ko jaunu.”
Apmeklēt LiepU DIF Facebook lapu

Galerija

Apskatīt galerijas

Sazinieties ar mums!

Tālrunis:
+371 634 54046

E-pasts:
dif@liepu.lv

Adrese:
Lielā iela 14,
Liepāja,
LV-3401

Address :