Atbalstu saņem visi pieteiktie DIF studentu pētniecības projekti

Atbalstu saņem visi pieteiktie DIF studentu pētniecības projekti

 

Ir noslēgusies Liepājas Universitātes Studentu pētniecības projektu konkursa otrā kārta un finansējumu ir saņēmuši pieci studentu pētījumi.

Šoreiz visi atbalstītie projekti ir sagatavoti Dabas un inženierzinātņu fakultātē. Finansējumu saņēma maģistra studiju programmas “Informācijas tehnoloģija” 1. kursa students Rodrigo Gruntmanis elektropiedziņas auto projektam, bakalaura studiju programmas “Vides un atjaunojamo energoresursu pārvaldība un inženierija” 4. kursa studente Sintija Ozoliņa projektam “Iegremdējama ūdens plūsmas ģeneratora 3. prototipa izstrāde”, bakalaura studiju programmas “Informācijas tehnoloģija” 4. kursa studenti Andrejs Kukuškins projektam “Datu uzskaites, attēlošanas un analīzes sistēma” un Līga Aizupiete projektam “Nepiederošo personu uzskaites sistēma Liepājas Universitātē”, kā arī maģistra studiju programmas “Ekotehnoloģija” studente Zane Frickausa projektam “Pašgatavotas sāls zobu pastas efektivitāte”.

Studentu pētniecības darbu konkurss notiek jau sesto gadu. Pirmajā kārtā pieteikumi tiek iesniegti rakstiskā veidā, bet otrajā – žūrijā klausās projekta prezentāciju.

 Liepājas Universitātes zinātnes prorektore, žūrijas priekšsēdētāja Ieva Ozola atzīst: “Ir ļoti labi, ka daļa no projektiem ir saistīta ar universitātes pētniecības tēmām. Redzam, ka pētījumi turpinās – pagājušā gadā atbalstījām projektus un šogad redzam, kā tie attīstās tālāk. Studentu pētniecībai finansējums ir vajadzīgs, turklāt studentam ir jāprot finansējumu atrast un piesaistīt – sagatavot projekta pieteikumu.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sazinieties ar mums!