Uzzini jaunāko Studentu zinātniskajā konferencē!

Uzzini jaunāko Studentu zinātniskajā konferencē!

25. martā ar plenārsēdi „Liepājas digitālā telpa” pulksten 9.00 atklāsim Dabas un inženierzinātņu fakultātes Studentu zinātnisko konferenci. Agate Ambulte (“Liepaja TechGirls”, “IT Waffle Meetup”, Digitālo inovāciju parks, Liepājas dome), Salvis Roga (“Kurzemes biznesa inkubators”, Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris, KInGS), DIF dekāne Anita Jansone un Dabas un inovatīvo tehnoloģiju institūta vadītājs Uldis Žaimis, kā arī „Accenture Latvija” pārstāvji dalīsies ar savu redzējumu par digitālo vidi Liepājā, un iepazīstinās ar norisēm un jomas aktualitātēm.

Plenārsēdi noslēgs vieslektora, Dr. phys. Konstantīna Mantuļņikova, referāts „Convolutional Neural Networks: Handwritten hiragana recognition”.

Studentu zinātniskā konferences laikā studenti dalās ar saviem pētījumiem, un apmainās ar pieredzi, kas iedvesmo viņus jauniem sasniegumiem, savukārt studentus, kas piedalās kā klausītāji – sasniegt jaunas virsotnes savā zinātniskajā darbībā un pāriet nākamajā līmenī.

Studentu prezentētie pētījumi aptver plašu tematisko loku – uzzināsiet gan par inženiertehniskiem risinājumiem konkrētām vajadzībām (piemēram, vides monitoringam vai plastikāta ieguvei no jūras aļģēm Furcellaria lumbricalis ), gan dzirdēsiet pētījumus, kas skar noteiktas problēmas (tekstila pārstrādi Liepājas apkaimē, mobilas saules bateriju uzlādes stacijas izveidi vai GPS tehnoloģiju pielietojumu). Daļu no konferencē dzirdamajiem referātiem veidos topošo absolventu bakalaura vai maģistra darbu tēmas.

Konference notiek attālināti, platformā MS Teams. Interesenti varēs pieslēgties plenārsēdei, izmantojot saiti.

Studentu zinātniskos lasījumus un pētījumu rezultātus varēs klausīties un vērot divās sekcijās, izmantojot MS Teams:

  1. sekcija (Informācijas tehnoloģijas, Mehatronika)
  2. sekcija (Ekotehnoloģijas, Vides un atjaunojamo energoresursu pārvaldība un inženierija)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sazinieties ar mums!